fbpx

“The A List”: zwiastun drugiego sezonu serialu

The A List zwiastun drugiego sezonu serialu
Foto: Netflix

W czerwcu na platformie Netflix zadebiutują nowe odcinki serialu “The A List”. Pierwszy sezon brytyjskiej produkcji został wyprodukowany na zlecenie BBC i choć stacja postanowiła nie kontynuować serialu, zajął się tym streamingowy gigant. Druga seria liczyć będzie 8 odcinków, a w głównych rolach powrócą: Lisa Ambalavanar, Ellie Duckles, Savannah Baker, Cian Barry, Eleanor Bennett, Jacob Dudman, Benjamin Nugent oraz Rosie Dwyer.

Zwiastun drugiego sezonu pojawił się już na Netfliksie w wersji z dubbingiem, a prezentujemy go poniżej. W swoich rolach wystąpili tak: Agata Góral, Weronika Humaj, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Krzysztof Cybiński, Mateusz Narloch, Justyna Bojczuk, Zuzanna Jaźwińska i Joanna Kudelska. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do pierwszego sezonu odpowiedzialny był Janusz Dąbrowski w studio SDI Media.

Mia przybywa na letni obóz na wyspie by spędzić tam wakacje swojego życia. Gdy do jej grupy dołącza tajemnicza Amber, sielanka zamienia się w koszmar. Z czasem, gdy nowa dziewczyna zaczyna przeciągać przyjaciół Mii na swoją stronę, ta zaczyna podejrzewać, że gra toczy się o coś ważniejszego. W oczach Amber kryje się bowiem coś mrocznego.

“The A List” z nowymi odcinkami zadebiutuje na Netfliksie już 25 czerwca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Thunder Force”, “Arlo – chłopiec-aligator”, “Mitchellowie kontra maszyny”, “W rytmie dżungli: Film” oraz nowe odcinki seriali “Zjazd rodzinny”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Izzy w świecie koali”, “Śmieciarka”, “Castlevania”. W czerwcu na platformie zadebiutuje także filmy “Skater Girl” (11 czerwca), “Smok życzeń” (11 czerwca), “A miało być tak pięknie” (23 czerwca) i “Ameryka: Film” (30 czerwca) oraz nowe odcinki serialu “Super Gwiazdka” (29 czerwca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?