fbpx

“To nie wypanda”: pierwszy zwiastun nowej animacji Pixara

To niewypanda pierwszy zwiastun nowej animacji Pixara
Foto: Disney

W przyszłym roku w kinach zadebiutuje nowy film animowany wytwórni Pixar “To nie wypadna”. Za jej reżyserię odpowiada Domee Shi, animatorka pochodząca z Chin, która w swoim dorobku ma takie produkcje jak “W głowie się nie mieści”, czy “Toy Story 4”. W głównych rolach wystąpią Rosalie Chaing i Sandra Oh (“Raya i ostatni smok”). Od jakiegoś czasu już wiadomo, że studio poszukiwało do jednej z głównych ról dziecięcych dziewczynki transpłciowej.

Pierwsze informacje o filmie pojawiły się podczas ubiegłorocznego Dnia Inwestora Disneya, a dziś polski oddział wytwórni udostępnił pierwszy zwiastun produkcji, który prezentujemy poniżej. Na chwilę obecną wiemy jedynie, że w polskiej obsadzie wideo znaleźli się: Antonina Krylik jako główna bohaterka Mei Lee, Katarzyna Herman jako jej matka, a także Henryk Niebudek i Szymon Roszak.

Mei Lee jest pewną siebie zwariowaną trzynastolatką, która z jednej strony stara się być dobrą córką, ale z drugiej wkracza właśnie w okres dojrzewania. Gdyby jeszcze zmian w jej otoczeniu było za mało, za każdym razem gdy się podekscytuje (a nastolatkom zdarza się to praktycznie ZAWSZE), zamienia się w gigantyczną, czerwoną pandę!

“To nie wypanda” w kinach zadebiutuje 11 marca 2022 roku!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?