fbpx

“Wilk na 100%”: pierwsze zapowiedzi nowej animacji

Wilk na 100% pierwsze zapowiedzi nowej animacji
Foto: Monolith Films

“Wilk na 100%” to australijska produkcja animowana, która do polskich kina ma wejść w listopadzie tego roku – oczywiście z okazji zbliżającego się Halloween. Wczoraj popołudniu dystrybutor Monolith Films opublikował aż dwa pierwsze zwiastuny filmu, które w polskiej wersji językowej prezentujemy poniżej. Za reżyserię obrazu odpowiada Alexs Stadermann, artysta pracujący przy takich produkcjach jak “Król Lew II: Czas Simby”, “Księga dżungli 2”, czy “Mój brat niedźwiedź 2”.

W wersji oryginalnej występują między innymi: Ilai Swindells, Magda Szubanski (“Happy Feet: Tupot małych stóp 2”), Rhys Darby (“Jumanji: następny poziom”), Samara Weaving (“Opiekunka: Demoniczna królowa”), Jai Courtney (“Chłopiec z burzy”) i Jane Lynch (“Glee”). W polskiej wersji zwiastuna głosów użyczyli: Maciej Dybowski, Marek Barbasiewicz, Natalia Jankiewicz, Elżbieta Kijowska, Beata Olga Kowalska i Damian Kulec.

Franek Wilczak jest dziedzicem znamienitego rodu wilkołaków. W dniu swoich 13 urodzin ma przejść swoją pierwszą przemianę, by stanąć na czele watahy. Wszystko komplikuje się, gdy zamiast w potężnego, budzącego respekt wilka, chłopak zmienia się w uroczego białego pudelka o różowej grzywce.

“Wilk na 100%” w kinach od 6 listopada!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?