fbpx

“Wonder Woman 1984”: kolejny kinowy zwiastun w sieci

Wonder Woman 1984 kolejny kinowy zwiastun w sieci
Foto: Warner Bros. Pictures

Całkiem niedawno informowaliśmy o krążącym w kinach zwiastunie filmu “Wonder Woman 1984”, który najpewniej trafił do multipleksów jakieś pół roku temu. Teraz jednak otrzymaliśmy jeszcze nowszą zapowiedź filmu z polskim dubbingiem, którą możecie obejrzeć poniżej. Materiał nie jest oficjalny, a jakość dźwięku nagranego przez użytkownika w kinie daje o sobie znać, jednak nie utrudnia to znacząco odbioru. “Wonder Woman 1984” to bezpośredni sequel filmu “Wonder Woman” z 2017 roku, należącego do kinowego uniwersum filmów DC Comics. Za reżyserię odpowiada ponownie Petty Jenkins, a w głównych rolach wystąpią Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsem oraz Robin Wright, a także Kristen Wiig oraz Pedro Pascal.

W polskiej wersji zwiastuna występują natomiast: Magdalena Cielecka, Olga Bołądź, Kamil Kula w swoich rolach z poprzednich filmów oraz Michał Konarski jako Max Lord (bohater Pedro Pascala). Warto przypomnieć, że niedawno film został po raz kolejny przesunięty z powodu pandemii oraz niezbyt dobrych wyników finansowych filmu “Tenet” Warnera. Obecnie premiera zaplanowana jest na 25 grudnia tego roku, jednak możliwe, że jeśli sytuacja w kinach (szczególnie amerykańskich) nie ulegnie zmianie, produkcja zostanie przesunięta po raz kolejny.

“Wonder Woman 1984” w polskich kinach zadebiutuje 25 grudnia. Przypomnijmy, że w dalszych planach Warner Bros. i DC Comics są również filmy: “Legion Samobójców: The Suicide Squad”, “Liga Sprawiedliwości: Wersja reżyserska”, “Black Adam”, “Batman” oraz “Shazam! Fury of the Gods”. Szerzej na temat wspomnianych filmów pisaliśmy przy okazji wydarzenia DC FanDome.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?