fbpx

“Wyprawa na Księżyc”: zwiastun nowego filmu animowanego Netfliksa

wyprawa na księżyc pierwszy zwiastun animowanego filmu netfliksa

Wczorajszego popołudnia platforma Netflix opublikowała pierwszy zwiastun swojego nowego filmu animowanego, który możecie obejrzeć poniżej. Produkcja zatytułowana jest “Wyprawa na Księżyc” i została stworzona we współpracy z chińskim Pearl Studio (“O Yeti!”), formalnie należącym do wytwórni DreamWorks. To przygodowy musical, którego reżyserem jest Glen Keane, filmowiec i animator nagrodzony Oscarem za krótkometrażową animację “Dear Basketball”. Choć data premiery “Wyprawy na Księżyc” nie jest jeszcze znana, wiadomo że film zadebiutuje w Polsce na jesieni.

To już trzeci film animowany streamingowego giganta, który w ciągu ostaniego roku wypuścił nominowanego do Oscara “Klausa” (zdobywcę Srebnego Synchrona za Najlepszy film animowany dla VOD) oraz “Rodzeństwo Willoughby” w maju tego roku. Obie animacje były bardzo chwalone zarówno za wykonanie, jak i wartości merytoryczne. Wielu uważa wręcz, że tego typu produkcje oryginalne są tym, czego na Netfliksie brakuje najbardziej.

W oryginale głosu głównej bohaterce, Fei Fei, użyczy Cathy Ang, która na potrzeby zwiastuna zdubbingowana została przez Justynę Bojczuk. W obsadzie anglojęzycznej wystąpią również: Phillipa Soo (“Hamilton”), Ken Jeong (“Zakochany kundel”), John Cho (“Star Trek: W nieznane”), Kimiko Glenn (“Spider Man Uniwersum”), Sandra Oh (“She-Ra i księżniczki mocy”) oraz Robert G. Chiu, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho i Artt Butler.

Zdeterminowana i bystra dziewczynka z pasją do nauki buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę.

“Wyprawa na Księżyc” na platformie zadebiutuje tej jesieni!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?