fbpx

“Ziemia u Neda”: nowe odcinki talk-show w styczniu na Disney+

Ziemia u Neda nowe odcinki talk-show w styczniu na Disney Plus
Foto: Disney+

1 stycznia na platformie Disney+ zadebiutują nowe odcinki serialu “Ziemia u Neda”. To nowy talk-show wyprodukowany przez Jim Henson Company (twórcy “Muppetów”), w którym troje kosmitów (w tych rolach kukiełki) przeprowadza wywiady z amerykańskimi artystami i celebrytami. Pierwsze 10 odcinków zadebiutowało w Polsce 4 września, a w gościnnych rolach wystąpili między innymi: RuPaul, Joel McHale, Kristen Schaal, Raven-Symoné, Billy Dee Williams oraz Gina Carano.

Kolejnych 10 odcinków to kolejne nowe gwiazdy, które wkrótce usłyszmy po polsku. Poniżej prezentujemy tabelę gościnnych występów w poszczególnych odcinkach. Przypomnijmy, że dubbing do produkcji powstał w Studio Sonica, jego reżyserem był Paweł Ciołkosz, dialogi napisała Alicja Roethel, a w głównych rolach wystąpili: Jarosław Boberek (Ned), Jacek Kopczyński (Cornelius), Anna Sroka-Hryń (B.E.T.I.) i Paweł Ciołkosz (Kłaki). Listę i polskie głosy zaproszonych gości możecie znaleźć tutaj.

OdcinekGoście
11Ginnifer Goodwin ("Zwierzogród"),
Alan Tudyk ("Łotr 1")
12D'Arcy Carden ("Dobre miejsce"),
Oliver Hudson ("Kronika Świąteczna")
13Yvette Nicole Brown ("Zakochany kundel"),,
Jack McBrayer ("Ralph Demolka w Internecie")
14reżyser Kevin Smith ("Gwiezdne wojny: Skywalker – odrodzenie"),
Aisha Tyler ("Dziennik przyszłej pani prezydent")
15Sherri Shepherd ("Rick i Morty"),
duet magików Penn i Teller ("Scooby-Doo i... zgadnij kto?")
16Alyson Hannigan ("Kim Kolwiek", "Flora i Ulysses"),
Ben Feldman ("Wielka Szóstka: Serial")
17kucharz Roy Choi ("Szefowie kuchni w akcji"),
Brenda Song ("Nie ma to jak hotel", "Nie ma to jak statek")
18Mayim Bialik ("Scooby Doo: Pogromcy wampirów"),
Margaret Cho ("Wyprawa na Ksieżyc")
19Molly Ringwald ("Riverdale"),
Chris Colfer ("Glee"),
Grace VanderWaal ("Gwiazdka")
20Jason Ritter ("Kraina lodu II"),
Tig Notaro ("Rodzina od zaraz", "Star Trek: Discovery")

Kosmiczny dowódca Ned wraz ze swoim pułkownikiem Corneliusem odwołują inwazję na Ziemię, po tym, jak zakochują się w jej ludziach i kulturze. Wprost ze swojego mostka nadają program, w którym przesłuchują najwybitniejsze jednostki, jednak muszą utrzymać talk-show w tajemnicy przed mieszkańcami swojej rodzinnej planety.

“Ziemia u Neda” z nowymi odcinkami powróci 1 stycznia 2021 roku!

W kolejce premier Disney+ są wciąż filmy “Czarna piękność” oraz “Linia obrony”, których polskie zwiastuny są już dostępne w serwisie. W ostatnim czasie z dubbingiem udostępniono również takie produkcje jak “LEGO Gwiezdne wojny: Świąteczna przygoda”, “Chmury”, serial “Cudowny świat Mikiego” oraz kompletny drugi sezon “The Mandalorian”. W przyszłości na platformie pojawią się także nowa krótkometrażówka z serii Sparkshorts, “Burrow” (25 grudnia), pierwszy serial MCU “WandaVision” (15 stycznia) oraz familijny film “Flora i Ulysses” (19 lutego).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?