fbpx

“Zjazd rodzinny”: zwiastun 4. części serialu komediowego

Zjazd rodzinny zwiastun 4 części serialu komediowego
Foto: Netflix

Pod koniec sierpnia na platformie Netflix zadebiutuje 4. część serialu komediowego “Zjazd rodzinny”. Sitcom pojawił się w ofercie serwisu w 2019 roku i do dziś doczekał się niemal 40 odcinków. Jego twórczynią jest Meg DeLoatch, a w głównych rolach powracają: Tia Mowry, Anthony Alabi, Loretta Devine, Talia Jackson, Isaiah Russell-Bailey, Cameron J. Wright oraz Jordyn Raya James. Poniżej prezentujemy zwiastun nowych odcinków w wersji z polskim dubbingiem.

Przypomnijmy, że dubbing do dotychczasowych odcinków opracowywało studio VSI Warsaw, dawniej znane jako M.R. Sound. Jego reżyserką była Małgorzata Lalowska, a w głównych rolach występowali: Joanna Jeżewska (Bunia), Kamil Pruban (Moz), Marta Markowicz-Dziarkowska (Cocoa), Julia Chatys (Jade), Borys Wiciński (Mazzi), Karol Kwiatkowski (Shaka), Pola Piłat (Ami), Janusz Wituch (Dziadek) oraz Piotr Bajtlik (Daniel). Oczekuje się, że cała obsada powróci także w najnowszych odcinkach.

Rodzina McKellanów przeprowadza się z wielkiego Seattle do prowincjonalnej Georgii, aby zamieszkać bliżej krewnych. Początkowo muszą przyzwyczaić się do świata trzygodzinnych nabożeństw i dziwacznych fryzur. Wkrótce okazuje się jednak, że codzienne życie na Południu jest o wiele bardziej radosne, ekscytujące i pełne rodzinnego ciepła.

“Zjazd rodzinny” z odcinkami 4. części powróci na Netflix 26 sierpnia!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Ulica strachu: Część 1 – 1994”, “Ulica strachu: Część 2 – 1978”, “Ulica strachu: Część 3 – 1666”, “Water Man”, “Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” oraz nowe odcinki seriali “Pokémon: Podróże – Seria”, “Ridley Jones: Strażniczka muzeum”, “Johnny Test” i “Świat centaurów”. W sierpniu w ofercie serwisu pojawią się nowe odcinki seriali “Koci Domek Gabi” (10 sierpnia), “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci” (13 sierpnia), “Zjazd rodzinny” (26 sierpnia) i filmy “Vivo” (6 sierpnia), “Harmidom – Film” (20 sierpnia), “Wiedźmin: Zmora wilka” (23 sierpnia) i “Cały on” (27 sierpnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?